הצעת מחיר אונליין (בקרוב)

עיצוב ומיתוג

מומחים בבניית מותגים מובילים.
מיתוג נכון ומדויק שיעביר את המסר.

מומחים במיתוג ויצירת בידול שיגרום לכם לזהור.

בעידן של היום, ישנו צורך מתמיד לתפוס את עיני הלקוחות שלנו ולייצר בהם רושם ראשוני אשר יגדיר אותנו ויעביר את המסר שלנו בצורה הטובה והנכונה ביותר. 

בצוות שלנו תמצאו מומחי עיצוב גרפי ואנשי שיווק בעלי ניסיון עשיר , שידעו לפענח את המטרות שלכם ולייצר בידול שקודם כל מתחיל מהאופן הויזואלי – "הרושם הראשוני" שהלקוחות שלכם יקבלו.
כסוכנות דיגיטל , אנו מבינים את החשיבות בעיצוב הגרפי ובהעברת המסר הארגוני/עסקי לא רק באופן טכנלוגי , אלא על ידי חווית עיצוב המייצרת רושם בעיני הלקוחות.
באמצעות ניתוח נכון , נוכל להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר, ליצור בידול שישאיר רק את החותם הייחודי שלכם, לגרום לכל חלק להסתנכרן עם מכלול החלקים בארגון/עסק שלכם, דבר אשר יגרום לכם לזהור ברשת ולייצר רושם ראשוני שלא משאיר ספקות.

כיצד מתבצע תהליך המיתוג?

אפיון הפרויקט

שלב האפיון מהווה אבן דרך חשובה מאוד לפני התחלת תהליך העיצוב והמיתוג. בשלב זה אנו נאפיין את השירותים שלכם ונבחר יחד צבעים שיעבירו את המסר שלכם.

יצירת סקיצה

בשלב זה בהתבסס על האפיון, נייצר סקיצה ראשונית לעבודה הכוללת בתוכה את הצבעים , הסמל והמבנה העיצובי של הפרויקט.

מוצר סופי

לאחר שהסכמנו על מראה עיצובי, אפיינו כל אלמנט ונתנו דגשים והערות על הסקיצה הראשונית. נייצר מוצר סופי התואם את דרישותיכם ומעביר בצורה נכונה את המסר.

האם ישנו צורך בעיצוב ומיתוג?

בזירת הדיגיטל של היום ישנו צורך מתמיד ותחרות רבה ל"תפוס" את עיני הגולשים ברשת, הרושם הראשוני אשר אנו נייצר אצל הלקוחות שלנו הוא הגורם המרכזי לתפיסת תשומת הלב והנעה ראשונית לפעולה, להכיר אותנו ולהתעניין.
ברגע שתפסנו את העין של הגולש, נצטרך לשמר את הרושם שיצרנו ולהעביר אותו באמצעות קופירייט נכון, אפיון חווית משתמש נכונה ובניה טכנית דקדקנית.
כל הגורמים הללו יחד, יגרמו לנו להגדיל את המכירות שלנו , להשיג את היעדים שלנו ולהגשים את החלומות והמטרות ששאפנו אליהן.
עיצוב ומיתוג, זהו תהליך המהווה דלת ראשונית לעולם הדיגיטל.

האם חשוב שסוכנות הדיגיטל שלכם תדע לגם למתג אותכם?

חד משמעית כן, כאשר מתחילים בתהליך של פיתוח מוצר דיגיטלי, פותחים עסק חדש, בונים אתר, כרטיס ביקור דיגיטלי וכו'. ישנו צורך חד משמעי לייצר מבנה עיצובי שיעביר את המסר, ולאחר מכן לגשת לשלב הטכני והפיתוח של הפרויקט.
כאשר ישנו צורך לגשת לכל שירות בנפרד ממקור אחר, ייתכנו בעיות בשלב הפיתוח והמטרות והיעדים יועברו בצורה שונה ולא אחידה. הסיבה לכך היא שאין סנכרון בין צוות הפיתוח לצוות העיצוב, לכן חשוב לשמור על סטנדרטים גבוהים ולייצר תהליך אחיד וברור שבסופו של דבר יעביר את המסר שלכם, בצורה הנכונה ביותר.
ומעבר לכך, כולנו בני אדם וחשוב שכל התהליכים יתבצעו במקום אחד, על מנת שיהיה לנו נוח יותר לנהל את הפרויקט שלנו ונרגיש שדואגים לכל הצרכים שלנו במקום אחד ONE STOP SHOP.

בואו נדבר על הפרויקט שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מוזמנים להתקשר 050-5248282 או לכתוב מייל info@sgo.co.il 

מצטערים, אין אפשרות להעתיק תוכן מן האתר.

הצעת מחיר בקליק

מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום!