הצעת מחיר אונליין (בקרוב)

פיתוח אפליקציות

מומחים בבניית אפליקציות.
אפליקציות היברדיות מתקדמות במיוחד.

פיתוח אפליקציות

מומחים בבניית אפליקציות היברדיות IOS & Android

הצוות שלנו מורכב מיוצאי סטאראטפ המומחה בבניית אפליקציות היברדיות המוזילות את עלות הפרויקט ומעניקות ללקוחותינו אפליקציה חדשנית מעוצבת ומאופינת היטב, בפיתוח מהיר ויעיל עבור 2 סוגי מכשירי הטלפון הנפוצים ביותר בעולם Android & IOS.

אבל למה לפתח באופן היברידי ? ומה המומחיות שלנו?

פיתוח היברידי מאפשר לצוות התוכנה שלנו לפתח אפליקציה אחת אשר מתבססת על Codebase אחד שניתן להתאים עבור IOS&Android יחד. למה כדי לבצע זאת ? קודם כל מהסיבה הפשוטה ביותר עלות הפיתוח נמוכה יותר , כאשר אנחנו לא צריכים לבנות 2 אפליקציות נפרדות עבור כל פלטפורמה , התהליך יעיל יותר , מהיר יותר וזול יותר.

הצוות שלנו מומחה בפלטפורמת הReact שצוברת תאוצה בכל רגע נתון , ומובילה את קידמת הטכנלוגיה. באמצעות המומחיות שלנו תוכלו להרשים את הלקוחות שלכם ולהנגיש את השירותים שלכם באמצעות אפליקציה ,בין אם אתם ארגון גדול / עמותה / עסק המוכר מוצרים ועוד.

שיטה מוכחת לאפליקציה מוצלחת.

אפיון האפליקציה

שלב האפיון מהווה אבן דרך חשובה מאוד לפני התחלת פיתוח האפליקציה. בשלב זה אנו נאפיין את כל הצרכים של הלקוחות שלכם ונאפיין כל מסך באפליקציה .

הגדרת יעדים וזמן

בשלב זה בהתבסס על האפיון , אנו נגדיר יחד יעדים ונפרוט אותם על גבי ציר זמן. שבסופו נגיע לדדליין הסופי של פיתוח והשקת האפליקציה.

פיתוח האפליקציה

לאחר שהסכמנו על מראה עיצובי, אפייינו כל מסך , אפיינו את חווית השמתמש UI&UX והגדרנו יעדים ודדליין. נתחיל בתהליך הפיתוח ונכין את האפליקציה לבדיקות QA .

בדיקות באגים ותקלות QA

בשלב זה לאחר סיום הפיתוח הראשוני , נעבור על כל מסך וכפתור באפליקציה , נבדוק גם בצד השרת וגם בצד הלקוח , האם ישנן תקלות או באגים. נרשום את כל התקלות והבאגים שאבחנו ונתאים אותם.

השקת האפליקציה

לאחר שסיימנו את הפיתוח הסופי ותיקנו כל באג ופתרנו כל תקלה בצד הלקוח ובצד השרת אשר אבחנו בשלב הQA . אנו נשיק את האפליקציה ונעלה אותה לחנויות הפופלאריות Google Play & App store.

האם ישנו צורך בפיתוח אפליקציה עבור הארגון / עסק שלי?

מחקרים רבים מוכיחים, כי יש לנו נטייה להסתכל בטלפון שלנו כל כמה שניות ע"מ לבדוק שלא פספסנו הודעה או עדכון חשוב, בנוסף בכל העולם ישנה מגמת עלייה בשימוש באפליקציות באמצעות האינטרנט ובמובייל.

פיתוח אפליקציה הינה השקעה המשמשת את הארגון לזמן רב ויש בה את הפוטנציאל ליצור שינוי גדול באופי הארגון ותהליכיו.

באמצעות האפליקציה תוכלו לתת ללקוחות שלכם מענה למגוון תחומים כגון: מידע על העסק , חדשות ומבצעים מיוחדים, קידום מכירות ועוד. גם אם הלקוחות שלכם לא יפתחו את האפליקציה כל יום, תוכלו לעדכן אותם בכל דבר, בכל זמן ובכל מקום וכך העסק / ארגון שלכם יצרב בתודעה של הלקוחות שלכם חזק יותר מאשר כל מתחרה אחר, דבר היניע לפעולה של הלקוחות שלכם ויוביל למכירות / הגדלת שירותים / לידים ועוד.

למה דווקא React native?

React native, הינה פלטפורמה מבוססת JavaScript אשר פותחה על ידי פייסבוק בעת פיתוח המערכת שכולנו מכירים כיום.
היכולות המדהימות של פלטפורמה זו , מאפשרות לנו ליצור אפליקציות היברדיות עבור IOS&Android בשימוש באותו Codebase והכי חשוב נותנות לנו את האופציה לשלוט בכל רכיב באפליקציה באופן נפרד וייחודי , מה שמקנה שליטה מדהימה על כל אלמנט באפליקציה ובמטרותיו הספציפיות.

פרויקטים אחרונים

בואו נדבר על האפליקציה שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מוזמנים להתקשר 050-5248282 או לכתוב מייל info@sgo.co.il

מצטערים, אין אפשרות להעתיק תוכן מן האתר.

הצעת מחיר בקליק

מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום!