הצעת מחיר אונליין (בקרוב)

פיתוח תוכנה

מומחים בפיתוח מותאם אישית.
בניית אפליקציות Web ייחודיות.

מומחים בפיתוח תוכנה מותאם אישית בסביבת הWeb.

הצוות שלנו בנוי מיוצאי סטארטאפ, עם ניסיון טכנולוגי רב במגוון מערכות ושפות קידוד.
בין אם אתם ארגון גדול או עסק , נשאלת השאלה מהו המענה היעיל ביותר עבורכם? האם ניתן לספק עבורכם מוצר מוגמר ברמה גבוהה בהתבסס על פלטפורמות מוכנות מראש, או שישנו צורך בפיתוח בלעדי עבורכם ועבור הצרכים הבלעדיים של הארגון / עסק שלכם .
צוות הפיתוח המנוסה שלנו, יידע לבצע את התעדוף המקסימלי עבורכם ולבחון מהם הצרכים האמיתיים שלכם ומה היעדים המטרות וכן גם החלומות
אנו מתמחים בפיתוח בפלטפורמת React ובשפות הקוד הפופלאריות והרלוונטיות ביותר להיום:
HTML5,CSS3,JavaScript. באמצעות הידע הרחב שלנו ושימוש בטכנלוגיות המתקדמות ביותר כיום, נוכל לספק לכם מענה יעיל אשר עונה לצרכים ולמטרות שלכם, ולקדם את העסק / ארגון שלכם קדימה באמצעות קידמת הטכנלוגיה ,בואו נצעד יחד לעבר החדשנות והקידמה.

כיצד מתבצע תהליך פיתוח התוכנה?

אפיון הפרויקט

שלב האפיון מהווה אבן דרך חשובה מאוד לפני התחלת פיתוח הפרויקט. בשלב זה אנו נאפיין את כל הצרכים והיעדים שלכם ונאפיין כל מסך בפרויקט .

הגדרת יעדים וזמן

בשלב זה בהתבסס על האפיון , אנו נגדיר יחד יעדים ונפרוט אותם על גבי ציר זמן. שבסופו נגיע לדדליין הסופי של פיתוח והשקת הפרויקט.

פיתוח הפרויקט

לאחר שהסכמנו על מראה עיצובי, אפייינו כל מסך , אפיינו את חווית המשתמש UI&UX והגדרנו יעדים ודדליין. נתחיל בתהליך הפיתוח ונכין את האפליקציה לבדיקות QA .

בדיקות באגים ותקלות QA

בשלב זה לאחר סיום הפיתוח הראשוני , נעבור על כל מסך בדקדקנות רבה , נבדוק גם בצד השרת וגם בצד הלקוח, האם ישנן תקלות או באגים. נרשום את כל התקלות והבאגים שאבחנו ונתאים אותם.

השקת הפרויקט

לאחר שסיימנו את הפיתוח הסופי ותיקנו כל באג ופתרנו כל תקלה בצד הלקוח ובצד השרת אשר אבחנו בשלב הQA . אנו נשיק את הפרויקט ונעלה אותו לשרתים שלנו.

האם ישנו צורך בפיתוח מותאם אישית?

פיתוח מותאם אישית נועד לתת מענה לבעיות מורכבות ולספק פיצ'רים אשר אינם קיימים במערכות מוכנות מראש .
במידה ומטרות הפרויקט מאוד ספציפיות ואין ביכולות המערכות המוכנות מראש לספקן, ישנו צורך בפיתוח בהתאמה אישית על מנת לממש אותן. אנחנו מומחים בפיתוח בהתאמה אישית ומשתמשים בטכנולוגיות הרלוונטיות והמתקדמות ביותר בתחום כיום, ביכולתנו לתת מענה לכל צורך טכנולוגי ולממש את המטרות של הפרויקט על הצד הטוב ביותר.
רוב הפיתוחים בקוד נעשים בשפות הפיתוח הנפוצות : HTML5 , CSS3 וJavaScript , כאשר לכל שפה ייחוד ויעוד משלה במערכת הקוד. 
בנוסף ביכולותינו לפתח על גבי פלטפורמת React אשר נחשבת לדבר החם בטכנולוגיה המודרנית של היום , כאשר ביכולתה לשלוט בכל אלמנט בפרויקט ולהעניק לו תכונות בלעדיות וספציפיות. 

מהו ההבדל בין תוכנת מדף לפיתוח תוכנה מותאם אישית?

כל עסק היום משתמש בתוכנות במחשב עבור ניהול קשרי לקוחות, כתיבת מסמכים, חישובים ועוד.

ישנן תוכנות נגישות כמו: Excel, Word, דואר אלקטרוני ומגוון נוסף של תוכנות, כאשר כל אלו נקראות "תוכנות מדף" תוכנות מוכנות שניתן לקנות ולהתקין. 

ההבדל בין תוכנת מדף לתוכנה שפותחה על ידי בית תוכנה הוא שמטרתה של תוכנת המדף הוא לענות על צורך כללי של מגוון רחב של משתמשים, יתכן שחלק מהפונקציות שתצטרכו לעסק שלכם לא יהיו קיימות , דבר אשר יעורר בכם צורך לרכוש תוכנה או אפילו כמה שימלאו את הצרכים הללו. לעומת זאת פיתוח תוכנה בבית תוכנה, עונה על כל הצרכים הייחודיים של בית העסק וחוסך לארגון משאבים, תהליכים ארגוניים, זמן וכסף.

בואו נדבר על הפרויקט שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מוזמנים להתקשר 050-5248282 או לכתוב מייל info@sgo.co.il

מצטערים, אין אפשרות להעתיק תוכן מן האתר.

הצעת מחיר בקליק

מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום!