הצעת מחיר אונליין (בקרוב)

שיווק וקידום אורגני

מתמחים בקידום אורגני שמביא תוצאות.
אנו בונים אסטרטגיות שיווק ממוקדות שמשפרות את נראות האתר שלך במנועי החיפוש.

מומחים בשיווק ובנייה אסטרטגית נכונה

הצוות שלנו, המורכב ממומחי שיווק וקידום, מתמחה ביצירת אסטרטגיות קידום אורגני מובילות. עבודתנו כוללת קופירייטינג מדויק, קריאטיב חדשני ותכנון אסטרטגי מדוקדק, שמבטיחים יתרון משמעותי במנועי החיפוש. תהליך האופטימיזציה שלנו מתבצע בדקדקנות רבה, כאשר אנו מבצעים בדיקות ותיקונים על פי דו"ח Google Page Speed, מה שמבטיח לאתרים שלנו ציונים גבוהים וביצועים מעולים במנועי החיפוש.

לא רק שאנו משפרים את המבנה הטכני של האתרים, אנו גם מעשירים אותם בתוכן איכותי ורלוונטי, שמכיל מילות מפתח חזקות שמושכות תנועה אורגנית. זהו תהליך מתמשך שמצריך מעקב ושיפור קבועים לשמירה על מיקומים גבוהים בדירוגי גוגל. "אתרים שגוגל אוהב" – זהו לא רק סלוגן, אלא תוצאה מוכחת ומתמשכת של עבודתנו המקצועית. האתרים שלנו נהנים מדירוג גבוה ותוצאות מרשימות במנועי החיפוש, מה שמאפשר לכם להשיג חשיפה מקסימלית ללא צורך בהוצאות גבוהות על קידום ממומן.

כיצד מתבצע תהליך השיווק והקידום האורגני?

אפיון

שלב האפיון מתקיים במפגש באמצעות זום או גוגל מיט, כאשר אנו מתרכזים בלהבין את תחום העיסוק, השירותים או המוצרים שאתם מציעים, ומהם יעדי השיווק שלכם. בשלב זה נקבע את הציפיות והיעדים העסקיים, תוך שימוש בכלים אנליטיים לניתוח השוק והתחרות.

חקר מילות מפתח

בשלב זה, אנו מבצעים חקר מילות מפתח מדוקדק שישרת את היעדים שהוגדרו. נחקור וננתח את המתחרים ואת השוק כדי לזהות את ההזדמנויות לביצוע קידום מקסימלי. תהליך זה כולל גם התבוננות במגמות השוק ובהעדפות הגולשים, כדי להבטיח שמילות המפתח נבחרות לא רק לפי נפח החיפוש אלא גם לפי רלוונטיות עסקית.

אופטימיזציה

לאחר שהמילות מפתח והמתחרים נחקרו, נתחיל בתהליך האופטימיזציה שמטרתו לשפר את נוכחות האתר במנועי החיפוש. זה כולל שיפורים טכניים באתר, התאמת תוכן ל-SEO, בניית קישורים איכותיים ושיפור מהירות האתר. כל האפיקים הללו משפרים את איכות האתר לעיני גוגל ומבטיחים שהוא נמצא בטווח הירוק של דירוגי Google Page Speed.

כיצד מתבצע תהליך השיווק והקידום הממומן בגוגל?

אפיון

שלב האפיון מהווה אבן דרך חשובה מאוד לפני התחלת תהליך השיווק, בשלב זה נבין מהו תחום העיסוק שלכם והשירותים שאתם מציעים.

חקר מילות מפתח

בשלב זה בהתבסס על האפיון , אנו נבצע חקר מילות מפתח אשר יקדמו את כמות המבקרים לאתר שלכם, נחקור את המתחרים ונבין כיצד נוכל לעקוף אותם.

השקת הקמפיין

צוות השיווק המנוסה שלנו, ייצר עבורכם קמפיין יצירתי במיוחד הכולל קריאטיב וחשיבה מחוץ לקופסא. על מנת לבדל אתכם מן המתחרים.

אופטימיזציה שוטפת

הצוות שלנו לא יפסיק לבצע אופטימיזציות על הקמפיין שלכם, ינתח את התוצאות ויבדוק כיצד ניתן לייעל ולשפר את הקמפיין באופן שוטף.

זרימת לקוחות

כל השלבים הללו ייצרו זרימת לקוחות לאתר שלכם, הגדלת כמות הכניסות ושיפור הפניות מן האתר .

שיווק ברשתות החברתיות

שיווק ברשתות החברתיות הוא כלי חיוני בעידן הדיגיטלי, המאפשר לחברות להגדיל את החשיפה שלהם, לבנות קשר ישיר עם הלקוחות ולהגביר מעורבות. על ידי שימוש בפלטפורמות כמו Facebook, Instagram ,Tiktok ועוד אנו יכולים ליצור תכנים אטרקטיביים שמדברים ישירות לקהל היעד שלכם, מגבירים את הכרת המותג ומובילים להגדלת מכירות. באמצעות אסטרטגיות ממוקדות ומדודות, אנו יכולים להבטיח שהמותג שלכם יופיע במקום הנכון, בזמן הנכון ובפני האנשים הנכונים.

כיצד מתבצע תהליך השיווק ברשתות החברתיות?

אפיון

שלב האפיון הוא הבסיס לכל תהליך שיווקי מוצלח. במהלך מפגש בזום או גוגל מיט, נאסוף מידע על תחום העיסוק שלכם, השירותים והמוצרים שאתם מציעים, והיעדים השיווקיים שלכם. נבחן את נתוני השוק, ניתוח המתחרים והקהלים היעד, כדי להבין במה ניתן להבליט ולהוביל על פני המתחרים.

בניית אסטרטגיה

בשלב זה, אנו מבצעים מחקר מילות מפתח וטרנדים, כדי ליצור תוכן אורגני מותאם לקהל היעד שלכם ברשתות החברתיות. התוכנית כוללת עיצוב גרפי מותאם ושילוב של טקטיקות יצירתיות שישפרו את החשיפה והמעורבות.

חבילת פוסטים

צוות השיווק שלנו יעבוד על יצירת חבילת פוסטים חודשית, מותאמת לפלטפורמה המועדפת עליכם. כל פוסט יכלול קריאטיב מרהיב, עיצוב ייחודי ותוכן יצירתי שידבר ישירות ללב הקהל שלכם. נדאג שכל פוסט יהיה ממוקד ויבליט את הייחודיות שלכם בשוק, תוך כדי הבטחת עקביות ומקצועיות.

איך אדע איזו שיטת שיווק מתאימה לי?

תשאירו את זה למומחים שלנו. בהתבסס על ניסיון עשיר, אנו מספקים פתרונות שיווק אורגניים מותאמים לכל עסק. מתחילים תמיד בהבנה מעמיקה של צרכי העסק שלכם, תוך ביצוע מחקר שוק ואנליזה של התחרות. מכאן, אנו נעבור לבניית תוכנית אסטרטגית מקיפה.

האסטרטגיה כוללת כתיבת מאמרים איכותיים לפרסום באתרים מובילים, שיפור ואופטימיזציה של תוכן האתר שלכם לשיפור הדירוגים במנועי החיפוש, ויצירת פוסטים קריאטיביים לרשתות החברתיות שמדברים ישירות ללב הקהל שלכם. כל שלב ושלב בתהליך מיועד להבטיח שהתוכן שלכם לא רק יראה טוב, אלא גם יוביל להגברת המעורבות והחשיפה של העסק שלכם באופן טבעי ואורגני.

כך, תוכלו להיות בטוחים שהמערכת השיווקית שנבנה עבורכם תהיה מותאמת אישית לצרכים הייחודיים שלכם, תוך שימוש בשיטות שיווק אורגניות שמקדמות את ההצלחה שלכם ללא צורך בהוצאות גבוהות על קידום ממומן.

פרויקטים אחרונים

בואו נדבר על הקידום שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מוזמנים להתקשר 050-5248282 או לכתוב מייל info@sgo.co.il

מצטערים, אין אפשרות להעתיק תוכן מן האתר.

הצעת מחיר בקליק

מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום!